Form

 

Nama BorangKeteranganMuat Turun BorangTarikh Kemaskini
Borang RayuanPermohonan Penangguhan Bayaran Yuran BulananBorang Rayuan
(ACC/RA/18/01)
8 January 2018
Borang RefundPermohonan Pengembalian WangBorang Refund
(ACC/RE/18/01)
8 January 2018
Borang Laporan KeselamatanPermohonan Laporan/Aduan KeselamatanBorang Laporan Keselamatan8 January 2018
Borang Maklum Balas IbuBapaPermohonan Maklum Balas IbuBapaBorang Maklum Balas IbuBapa
WMI/MBIB/18/01
8 January 2018
Borang Security CardPermohonan Security card PelajarBorang Security Card
WMI/PSC/18/01
8 January 2018

Please contact your Principal for assistant;

Khalifah Budiman Bandar Putera 2
Principal Azimah | 011 2181 9281
azimah@asl-solutions.com

 

Khalifah Budiman Genting Klang
Principal Rashidah | 017 316 4366
rashidah@asl-solutions.com

 

Khalifah Budiman Kota Kemuning
Principal Erma | 011 3913 3709
erma@asl-solutions.com

 

Khalifah Budiman Melati Utama
Principal Aina | 011 3913 2607
aina@asl-solutions.com

Khalifah Budiman Diamond Square
Principal Hawa | 013 671 7189
hawa@asl-solutions.com

 

Khalifah Budiman Taman Samudera
Principal Aishah | 012 694 0899
aishah@asl-solutions.com