Form for Parents

 

Bil.Nama BorangKeteranganMuat Turun BorangTarikh Kemaskini
1.Borang RayuanPermohonan Penangguhan Bayaran Yuran BulananBorang Rayuan
(ACC/RA/18/01)
8 January 2018
2.Borang RefundPermohonan Pengembalian WangBorang Refund
(ACC/RE/18/01)
8 January 2018
3.Borang Laporan KeselamatanPermohonan Laporan/Aduan KeselamatanBorang Laporan Keselamatan8 January 2018
4.Borang Maklum Balas IbuBapaPermohonan Maklum Balas IbuBapaBorang Maklum Balas IbuBapa
WMI/MBIB/18/01
8 January 2018
5.Borang Maklum Balas IbuBapa OnlinePermohonan Maklum Balas IbuBapa. Maklum balas ini akan di-emelkan terus pada e-mel Pengurus dan Operator tadika.Borang Maklum Balas Online8 January 2018
6.Borang Security CardPermohonan Security card PelajarBorang Security Card
WMI/PSC/18/01
8 January 2018

Please contact your Principal for assistant;

Khalifah Budiman Bandar Putera 2
Principal Azimah | 010-235 9485
azimah@asl-solutions.com

 

Khalifah Budiman Genting Klang
Principal Rashidah | 016-234 9485
rashidah@asl-solutions.com

 

Khalifah Budiman Kota Kemuning
Principal Erma | 016-261 9485
erma@asl-solutions.com

 

Khalifah Budiman Melati Utama
Principal Aina | 016-238 9485
aina@asl-solutions.com

Khalifah Budiman Diamond Square
Principal Hawa | 016-342 9485
hawa@asl-solutions.com

 

Khalifah Budiman Taman Samudera
Principal Aishah | 016-417 0024
aishah@asl-solutions.com